województwo
miasto
grupa kierunków
język
typ uczelni -  
status uczelni  
Poznań, Polska

Coaching

Język: polski
Grupa kierunków: pedagogiczne

Adresaci

Program został przygotowany z myślą o osobach, którym zależy na jak najlepszym rozwinięciu praktycznych umiejętności prowadzenia coachingu i stosowaniu podejścia coachingowego w pracy i w życiu. Główny nacisk kładziemy na praktykę stosowania narzędzi i technik.
Zapraszamy osoby, które chcą wykorzystywać coaching w swojej pracy: menedżerów zespołów, którzy chcieliby rozwinąć swój styl zarządzania, dyrektorów i specjalistów HR, którzy widzą w coachingu skuteczne narzędzie rozwijania pracowników i wprowadzania zmian, a także doradców zawodowych, trenerów, konsultantów. Studia adresowane są także do osób, które planują oferować coaching w ramach swojej działalności.

Program ma charakter uniwersalny: uczy, jak wykorzystywać coaching i narzędzia coachingowe w różnych kontekstach i sytuacjach życia zawodowego. Po zakończeniu studiów absolwenci potrafią samodzielnie prowadzić sesje i proces coachingu.

Cel

Nabycie rzeczywistych umiejętności prowadzenia coachingu. Studia przygotowują do prowadzenia coachingu oraz do korzystania z narzędzi i technik coachingowych. Ponieważ nie każdy z uczestników programu chce być profesjonalnym coachem i prowadzić formalne sesje, dlatego zajęcia zostały przygotowane również z myślą o osobach, które zamierzają wykorzystywać w swojej pracy tylko pewne elementy coachingu (m.in.: w zarządzaniu, motywowaniu, rozwijaniu kompetencji, doradztwie zawodowym, trenerstwie, sprzedaży, nauczaniu, psychoterapii). 


Udział w programie silnie wpływa na osobisty rozwój, co jest podkreślane przez słuchaczy w informacjach zwrotnych, które otrzymujemy po zakończeniu studiów. Dlatego program stanowi dobrą propozycję dla osób, którym zależy na osobistym rozwoju, szukających inspiracji do zmian. 


Ponieważ przekazujemy aktualną wiedzę psychologiczną, szczególnie nt. psychologii rozwoju, zmiany i osiągania celów, nasze zajęcia mogą także zainteresować osoby, które odpowiadają za przygotowanie ludzi do zmian i wdrażają zmiany.