Studia podyplomowe

województwo
miasto
grupa kierunków
język
typ uczelni  
status uczelni  
Gdynia, Polska

Marketing i PR w internecie

Język wykładowy: polski
Grupa kierunków: ekonomiczne, administracyjne
Unikatowe studia podyplomowe Marketing i Public Relations w Internecie w praktyczny sposób przedstawiają zagadnienia związane z PR i marketingiem internetowym. Zadaniem studiów podyplomowych jest przygotowanie profesjonalnych kadr w obszarze Public Relations i marketingu, posiadających nowoczesne kwalifikacje i umiejętności wykorzystania narzędzi internetowych, tworzenia strategii i realizowania kampanii w oparciu o najlepsze praktyki marketingu internetowego oraz działań PR w Internecie.
Marketing
Marketing – proces społeczny, w którym jednostki i grupy otrzymują to, czego potrzebują poprzez tworzenie, oferowanie oraz swobodną wymianę z innymi towarów i usług, które posiadają wartość [Kotler, Keller, 2011]. Najkrótsza definicja marketingu brzmi „zaspokajać potrzeby, osiągając zysk”. Dobrze rozumiany marketing to nie zestaw trików i działań doraźnych, lecz przemyślana strategia i wynikająca z niej taktyka działania, dostosowane do docelowych odbiorców, oparte na wiedzy i badaniach, osadzone mocno w realiach rynkowych.
Marketing
Konsumenci są jak karaluchy, spryskujesz ich, spryskujesz – a oni natychmiast się uodparniają.
Autor: David Lubars
Marketing
Ostatecznym polem bitwy dla marketingu jest umysł i im lepiej zrozumiesz, jak działa umysł, tym lepiej zrozumiesz, na czym polega pozycjonowanie.
Autor: Jack Trout
Marketing
Internet jest najważniejszym wynalazkiem dla marketera od czasu powstania poczty. To najważniejsza część rewolucji CRM.
Autor: Frederick Newell, Lojalność.com
Polityka Prywatności