województwo
miasto
grupa kierunków
język
typ uczelni  
status uczelni  
Kraków, Polska

E-marketing

Język wykładowy: polski
Grupa kierunków: ekonomiczne, administracyjne
Siłą studiów jest nowoczesne podejście do nauki zgodne z ideą blended learning oraz wysoko wyspecjalizowana kadra, posiadająca olbrzymie doświadczenie na zróżnicowanych stanowiskach w branży internetowej. Możliwość wymiany doświadczeń oraz poznania autorytetów w błyskawicznie rozwijającej się dziedzinie mediów interaktywnych stanowi dodatkową korzyść dla studentów. Kolejnym atutem studiów jest ich praktyczny charakter - na większości zajęć będą prowadzone kreatywne ćwiczenia oraz analiza wybranych case studies.

Atuty kierunku

  • Cześć zajęć jest prowadzona online. Organizacja czasu jest swobodna dzięki zajęciom zdalnym, a nie wymuszona jak w przypadku tradycyjnych zajęć stacjonarnych.
  • Studia przygotowują do oficjalnego egzaminu Google Adwords - wśród kadry znajduje się certyfikowany trener Google.
  • Program studiów przygotowany przez praktyka z kilkunastoletnim doświadczeniem - aktualnie Dyrektora Działu Marketingu Internetowego w Ideo Sp. z o.o. i prezesa Ideo Force Sp. z o.o. - warszawskiej agencji interaktywnej.
  • Podczas studiów poruszane będą tylko najnowsze, najnowocześniejsze oraz najbardziej efektywne formy działań marketingowych i analitycznych.
  • Profesjonalna kadra z wieloletnim doświadczaniem w branży mediów elektronicznych, przedstawiciele największych polskich serwisów i agencji interaktywnych.
  • Kierunek jest kontynuacją programu studiów Marketing w sieci, który zdobył w 2012 r. I miejsce w rankingu "Studia E-marketera" tworzonego przez redakcje NowyMarketing.pl i MamStartup.pl. Aktualny program jeszcze bardziej skupia się na metodach i narzędzia e-marketingu.
  • Dogłębna analiza best practices i najlepszych case'ów z Polski i ze świata oraz przekazanie know how przez prowadzących.

Polityka Prywatności