Studia podyplomowe

województwo
miasto
grupa kierunków
język
typ uczelni  
status uczelni  
Lublin, Polska

Nowoczesne techniki zarządzania produkcją

Język wykładowy: polski
Grupa kierunków: ekonomiczne, administracyjne

Studia realizowane we współpracy z:

Stagnacja, czy rozwój siebie i przedsiębiorstwa? - to pytanie na które trzeba znaleźć odpowiedź.

Oferujemy Państwu zdobycie umiejętności, które w bezpośredni sposób wpłyną na zarządzanie przedsiębiorstwem na wszystkich szczeblach organizacji.

Dzięki tym studiom każdy z absolwentów będzie dla pracodawcy ważny, przez to, że jego świadomość w obszarze znaczenia i rozumienia procesów wzrośnie przyczyniając się jednocześnie do sukcesów Firmy.

Studia mają za zadanie przedstawienie zagadnień z nowoczesnych technik zarządzania produkcją. Znaczna część zajęć jest praktyczna poprzez rozwiązywanie ćwiczeń, case-ów jak i pokazywanie przykładów z udanych wdrożeń, oraz tych które się nie powiodły. Całość w przystępnej-interaktywnej formie. Zajęcia z Lean Manufacturing i Kaizen prowadzone przez dwóch wykładowców jednocześnie. Studia mają przygotować absolwenta do świadomej pracy w przedsiębiorstwie produkcyjnym na różnych stanowiskach organizacji.

Studia prowadzone przez siedmiu praktyków z różnych firm produkcyjnych z Lubelszczyzny. Każdy z nich jest specjalistą w swojej dziedzinie, co daje przekazanie pełnej wiedzy potrzebnej do zarządzania. Idea łączenia nauki i biznesu idealnie wpasowuje się w ten kierunek studiów.

Polityka Prywatności