Studia podyplomowe

województwo
miasto
grupa kierunków
język
typ uczelni  
status uczelni  
Łódź, Polska

Trening personalny na siłowni z elementami treningu zdrowotnego

Język wykładowy: polski
Strona www: www.ckp-lodz.pl/
Celem studiów podyplomowych w zakresie Trening personalny na siłowni z elementami treningu zdrowotnego jest wykształcenie trenerów personalnych przygotowanych do prowadzenia indywidualnie dopasowanych zajęć rekreacji ruchowej do potrzeb osoby ćwiczącej. Ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób chorujących na choroby cywilizacyjne (opanowanie wiedzy teoretycznej oraz poznanie metod i technik pracy z ludźmi chorującymi na otyłość, cukrzycę, miażdżycę, osoby po zawałach, nadciśnienie tętnicze, astmę, alergię, rwę kulszową, problemy ortopedyczne po kontuzjach i inne).
Trening
Trening sportowy – proces polegający na poddawaniu organizmu stopniowo rosnącym obciążeniom, w wyniku czego następuje adaptacja i wzrost poziomu poszczególnych cech motorycznych. Pojęcie treningu obejmuje także naukę nawyków ruchowych związanych z daną dyscypliną sportu. Poprzez odpowiedni trening połączony z właściwym odżywianiem można również kształtować pewne cechy morfologiczne np. zwiększać masę mięśniową czy redukować poziom tkanki tłuszczowej.
Trening
Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie: nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz.
Autor: Muhammad Ali (bokser)
Trening
Jak trenujesz, tak będziesz walczyć.
Autor: Bruce Lee
Trening
Trening zajmuje się nie obiektem, ale duchem człowieka i emocjami człowieka.
Autor: Bruce Lee
Polityka Prywatności