Studia podyplomowe

województwo
miasto
grupa kierunków
język
typ uczelni  
status uczelni  
Poznań, Polska

Język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

Język wykładowy: polski
Grupa kierunków: językowe
Celem studiów jest opanowanie sprawności językowych zakresie czytania z zrozumieniem, słuchania ze zrozumieniem, pisania, mówienia oraz struktur gramatyczno-leksykalnych na poziomie B2, oraz przygotowanie metodyczne nauczycieli wychowania przedszkolnego i nauczycieli klas I-III szkoły podstawowej do nauczania języka angielskiego.

Słuchacze, którzy kończą studia znają i stosują techniki pracy ukierunkowanymi na pobudzenie twórczej aktywności dziecka, potrafiąca wzbudzić i pielęgnować dziecięce zainteresowanie językiem angielskim. To prawdziwy mistrz dla swoich małych podopiecznych, który poprzez zabawę potrafi stymulować ich rozwój i rozwijać kompetencje językowe, dzięki którym nauka języka obcego nie będzie dla nich problematyczna na dalszych etapach edukacyjnych, będzie natomiast przyczynkiem do osiągnięcia sukcesu w dorosłym życiu.
język angielski
Język angielski, angielszczyzna (ang. English language /'ɪŋglɪʃ 'læŋgwɪʤ/, English) – język z grupy zachodniej rodziny języków germańskich powszechnie używany w Wielkiej Brytanii, jej terytoriach zależnych oraz w wielu byłych koloniach i dominiach, m.in. Stanach Zjednoczonych, Irlandii, Kanadzie, RPA, Australii i Nowej Zelandii.
język angielski
Wszędzie angielski jest językiem filmu. Ja pochodzę z Maroko, a moi rodzice byli Hiszpanami. Bardzo się cieszę, że znam wiele kultur. Kiedy umrę, będę bardzo szczęśliwy, że udało mi się tyle poznać i mówić tyloma językami. Oczywiście język angielski pozwala filmowi podróżować. We Francji mamy bardzo silną tradycję filmową i telewizyjną. Francuzi potrzebują filmów i wiesz, najciekawsze jest to, że inwestowanie w filmy jest bardziej opłacalne niż inwestowanie w budynki, więc wciąż robią filmy.
Autor: Jean Reno
język angielski
– To teraz światowy język. Ja go lubię słuchać; taki elegancki.
Panna Felicja nie znajdowała, aby te dźwięki szczekliwe mogły mieć pretensje do elegancji…
Autor: Maria Rodziewiczówna
język angielski
Dobry dialogista powinien znać dobrze język polski i angielski, być cierpliwy i dokładny, powinien potrafić się bawić słowem, no i mieć poczucie humoru.
Autor: Grzegorz Drojewski
Polityka Prywatności