Toruń, Polska

Executive marketing

Język wykładowy: polski
Grupa kierunków: ekonomiczne, administracyjne
Cel
Studia mają wyposażyć słuchaczy, reprezentujących ekspertów z dziedziny marketingu w najnowsze narzędzia do pracy i rozwoju kariery zawodowej.

Korzyści

Słuchacze kompleksowo zapoznają się z najnowszymi trendami i rekomendowanymi zmianami i optymalizacjami w obrębie działań marketingowych. Dzięki warsztatom poświęconym poszczególnym zagadnieniom ukończą studia nie tylko z aktualną wiedzą, ale konkretnymi umiejętnościami do zastosowania nowoczesnych narzędzi w praktyce.
Każdy słuchacz otrzyma trzymiesięczny dostęp do narzędzia monitoringu Internetu i Social Media - konto Professional Premium Brand24 o wartości 897 zł oraz unikalny dostęp do wykładów z międzynarodowego konkursu Young Creatives w Cannes.

Praktyczny charakter studiów

Kadra dydaktyczna składa się najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach, którzy na co dzień współpracują z dziesiątkami firm nie tylko z Polski ale i ze świata. Wiele z tych osób spotkacie w gronie prelegentów na największych i najważniejszych konferencjach marketingowych - taki dobór wykładowców zapewni praktyczność studiów.
Marketing
Marketing – proces społeczny, w którym jednostki i grupy otrzymują to, czego potrzebują poprzez tworzenie, oferowanie oraz swobodną wymianę z innymi towarów i usług, które posiadają wartość [Kotler, Keller, 2011]. Najkrótsza definicja marketingu brzmi „zaspokajać potrzeby, osiągając zysk”. Dobrze rozumiany marketing to nie zestaw trików i działań doraźnych, lecz przemyślana strategia i wynikająca z niej taktyka działania, dostosowane do docelowych odbiorców, oparte na wiedzy i badaniach, osadzone mocno w realiach rynkowych.
Marketing
Strategia powinna wyrastać na błocie rynku, a nie w antyseptycznym środowisku wieży z kości słoniowej.
Autor: Jack Trout
Marketing
Marketing to zbyt poważna sprawa, by powierzyć ją działowi marketingu.
Autor: David Packard
Marketing
Internet jest najważniejszym wynalazkiem dla marketera od czasu powstania poczty. To najważniejsza część rewolucji CRM.
Autor: Frederick Newell, Lojalność.com
Polityka Prywatności