Studia podyplomowe

województwo
miasto
grupa kierunków
język
typ uczelni  
status uczelni  
Toruń, Polska

Storytelling w biznesie

Język wykładowy: polski
Grupa kierunków: ekonomiczne i administracyjne

Cel:
Studia z zakresu storytellingu wyposażą słuchaczy w skuteczne narzędzia, niezbędne  w nowoczesnym marketingu i  sprzedaży,  zarządzaniu  zespołem,  kreowaniu  marki  osobistej  czy  firmy. Studia będą  stanowić  również wsparcie w indywidualnym rozwoju umiejętności przywódczych i autoprezentacyjnych

Korzyści:
Na studiach poznasz metody budowania narracji w biznesie (w ujęciu marketingowym, sprzedażowym oraz w networkingu). Praktyczny charakter zajęć pozwoli na zdobycie umiejętności min. tj. tworzenie narracji do odpowiedniej grupy docelowej, narzędzia storytellingu w epoce nowych mediów (tzw. digitalny storytelling), analizy narracji w mediach i biznesie  (w nawiązaniu do metod funkcjonujących w psychologii, filmoznawstwie i kulturoznawstwie), kreatywnego pisania, skutecznej komunikacji, budowania PR- wewnętrznego firmy, autoprezentacji i kreowania marki osobistej.

Niewątpliwym atutem kierunku jest kadra dydaktyczna. Tworzą ją uznani specjaliści w dziedzinie storytellingu, psychologii, badań społecznych,  marketingu i sprzedaży.
Polityka Prywatności