Studia podyplomowe

województwo
miasto
grupa kierunków
język
typ uczelni  
status uczelni  
Poznań, Polska

Zarządzanie kapitałem ludzkim w systemie SAP HR

Język wykładowy: polski
Grupa kierunków: ekonomiczne, administracyjne
Studia są organizowane w ramach współpracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z BCC - Partnerem Ekspertem SAP w zakresie HR.

Jest to unikalna okazja na poznanie systemu SAP HR bezpośrednio na zajęciach i warsztatach prowadzonych przez doświadczonych konsultantów i kierowników projektów z BCC. SAP HR to światowy standard systemu wspomagającego zarządzanie kapitałem ludzkim w dużych organizacjach. BCC jest wiodącą firmą wdrożeniową SAP w Polsce, jako Partner Ekspert SAP HR posiada największe doświadczenie i potencjał w zakresie wdrożeń i rozwoju tych systemów w kraju.

Słuchacze poznawać będą m.in. metodyki projektowe, przykłady z projektów wdrożeniowych SAP w Polsce i na świecie, aspekty związane z zarządzaniem projektami oraz metody przygotowywania się firm do wdrożenia tego typu systemów.

Na zakończenie studiów, opróczy dyplomu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu uczestnicy otrzymają certyfikaty ukończenia szkoleń z zakresu obsługi systemu SAP HR wystawione przez firmę BCC.

Po ukończeniu naszych studiów stają się Państwo bardziej atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy (specjalistą HR, menedżerem). Osobami znającymi system SAP zainteresowane są w szczególności firmy, które już ten system wdrożyły lub planują wdrożyć. Są to m.in. ABB, BASF, GSK, KGHM, NIVEA, Grupa Żywiec, Kompania Piwowarska, Piotr i Paweł, Żabka, Makro, Real, Castorama, ING, MAN, Orlen, onet.pl, TVN i wiele innych.

Studia skierowane są do absolwentów wyższych studiów licencjackich i magisterskich wszystkich typów uczelni (m.in. uniwersyteckich, ekonomicznych, politechnicznych, rolniczych). W szególności zachęcamy do uczestnictwa osoby, które w swej pracy chcą usprawniać procesy zarządzaniem ludźmi w organizacji poprzez wykorzystanie odpowiednich systemów informatycznych.
Zarządzanie
Zarządzanie – ogólny zakres działań, procesów i decyzji, których zastosowanie w odniesieniu do zasobów, osób, kapitału lub organizacji ma zapewnić warunki do efektywnego ich funkcjonowania prowadzącego do osiągnięcia postawionych celów.
Polityka Prywatności