Studia podyplomowe

województwo
miasto
grupa kierunków
język
typ uczelni  
status uczelni  
Chorzów, Polska

Menedżer finansowy

Język wykładowy: polski
Grupa kierunków: ekonomiczne i administracyjne
Studia podyplomowe menedżer finansowy przygotowują do uprawiania zawodu osoby podejmujące decyzje finansowe w przedsiębiorstwach i instytucjach finansowych. Program studiów podyplomowych obejmuje zagadnienia związane z podejmowaniem decyzji finansowych we wszystkich obszarach działania podmiotów obejmujących zarówno uwarunkowania zewnętrzne jak i wewnętrzne. W trakcie zajęć słuchacze zdobędą wiedzę umiejętności oraz kompetencje w obszarze komunikacji, zarządzania firmą, podejmowania decyzji finansowych i ich oceny czy sztuki negocjacji.
Menedżer
Menedżer, menadżer (ang. manager) – osoba, której podstawowym zadaniem jest realizacja procesu zarządzania – planowanie i podejmowanie decyzji, organizowanie, przewodzenie – motywowanie i kontrolowanie.
Menedżer
[Na rynku pracy] pracownicy są słabi. Nie mają siły. To jest deregulacja rynku pracy, umowy śmieciowe, słabe związki zawodowe. W związku z tym ludzie akceptują bardzo niskie wynagrodzenia. Do tego dochodzi sprawa gigantycznych wynagrodzeń menadżerów dużych firm. Upieram się przy twierdzeniu, że w Polsce menadżerowie mają najwyższe w Europie świadczenia.
Autor: Ryszard Bugaj
Menedżer
Dobrego menadżera poznaje się po tym, że daje drugą szansę.
Źródło: serial Hotel 52.
Polityka Prywatności