Studia podyplomowe

województwo
miasto
grupa kierunków
język
typ uczelni  
status uczelni  
Chorzów, Polska

Programista Front-End z Angular JS

Język wykładowy: polski

Cel
Celem tego kierunku jest wykształcenie programistów front-end. W czasie studiów podyplomowych nauczysz się m.in.: dobrze programować w języku JavaScript, TypeScript oraz w takich frameworkach firmy Google jak AngularJS, Angular 2 oraz React firmy Facebook. Poznasz kompleksowe metody budowania aplikacji SPA z wykorzystaniem serwera Node.js.

Nauka oparta jest o tworzenie realnych projektów informatycznych dopasowanych do aktualnych potrzeb rynku IT. Program pozwala również znacznie podnieść umiejętności osobom, które już teraz pracują w jako junior web developerzy a także nauczyć się technologii webowych w zakresie front-endu dla ambitnych osób chcących rozpocząć karierę w branży IT.

Korzyści
Dzięki doświadczonym wykładowcom oraz programie studiów skupionych na umiejętnościach praktycznych, najpopularniejszych obecnie narzędziach na rynku IT oraz najlepszych praktykach programistycznych, absolwenci kierunku będą mieli dużą przewagę na rynku pracy. Obecnie firmy ze wszystkich branż poszukują programistów Front-End, gdyż dzisiejsza cyfryzacja przemysłu wymusza stosowanie najnowszych technologii po stronie klienta. Po ukończeniu studiów podyplomowych absolwent jest w stanie odnaleźć się na przeżywającym boom w Polsce rynku pracy w IT i zagwarantować sobie dobrą i dobrze płatną pracę.

Uczestnicy
Adresatami studiów są osoby, które chcą się przebranżowić do pracy na rynku IT oraz dla tych, którzy już teraz pracują w jako junior web developerzy oraz samouków (freelancerów) w zakresie realizowania projektów front-endowych.

Bezpłatne szkolenia, dodatkowe zaświadczenia
Wydział Zamiejscowy w Chorzowie oferuje słuchaczom możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji poprzez uczestnictwo w 4 bezpłatnych szkoleniach. Udział w każdym z nich zostanie potwierdzony zaświadczeniem

Programista
Programista (gw. „deweloper”/„developer”, „koder”; czasem: inżynier oprogramowania) – osoba, która tworzy programy komputerowe w pewnym języku programowania. Termin ten może odnosić się także do specjalisty w jednej dziedzinie programowania. Większość programistów[potrzebny przypis] zna co najmniej kilka języków programowania (np. C, C++, Java, Python), lecz specjalizuje się tylko w wybranych z nich. Nazwa głównego języka jest często dodawana do nazwy stanowiska, np. programista C++, aby podkreślić specjalizację.
Polityka Prywatności