Studia podyplomowe

województwo
miasto
grupa kierunków
język
typ uczelni  
status uczelni  
Chorzów, Polska

Specjalista ds sprzedaży B2B i B2C

Język wykładowy: polski
Grupa kierunków: ekonomiczne i administracyjne

Cel
Celem studiów na kierunku "Specjalista ds. sprzedaży B2B i B2C" jest wykształcenie specjalistów, którzy po zakończeniu edukacji wejdą na rynek pewni swoich umiejętności i gotowi przełożyć zdobytą wiedzę na praktykę. Wyposażymy naszych absolwentów w szereg nowoczesnych technik sprzedaży, które zwiększą ich efektywność w rozmowach B2B oraz B2C tak, aby osiągał on pożądane wyniki.

Korzyści
Najważniejszą korzyścią wynikającą z ukończenia tego kierunku jest niemalże gwarancja zdobycia pracy, a także możliwość pozycjonowania się na rynku jako ekspert w zakresie sprzedaży i szerokopojętego handlu. Naszym absolwentom absolutną przewagę na rynku da znajomość technik sprzedaży z wykorzystaniem narzędzie Persolog, które są niekwestionowanym fenomenem zwiększającym efektywność najbardziej cenionych i skutecznych handlowców nie tylko w Polsce ale także na rynku międzynarodowym.

Uczestnicy
Adresatami naszych studiów są wszyscy, którzy chcą stać się skutecznymi handlowcami i sprzedawcami odnoszącymi sukcesy na rynku. Kierunek ten jest także adresowany do handlowców już działających na rynku, którzy chcą rozwinąć swój warsztat i zwiększyć swoje zyski poprzez zwiększenie swojej skuteczności. Zapraszamy również właścicieli firm usługowo-handlowych. Dzięki wiedzy przekazanej podczas ćwiczeń, warsztatów i wykładoców, właściciele firm będą w stanie m.in. dobierać odpowiednich ludzi do współpracy, a co za tym idzie zwiększyć zyski firmy.

Praktyczny charakter studiów
Doskonale wiemy o tym jak często wiedza teoretyczna nie przekłada się na umiejętności praktyczne, dlatego nasze studia w 80% będą przybierały formę ćwiczeniowo-warsztatową gdzie na licznych studiach przypadków będziemy analizować dobranie odpowiedniej techniki sprzedażowej. Ponadto nasi słuchacze uzyskają dostęp do specjalnej platformy multielearningowej, która skutecznie wspiera rozwój i przyswajanie nowych informacji. Wykładowcy to praktycy z wieloletnim stażem.

Specjalista
Specjalista – człowiek odznaczający się gruntowną znajomością jakiejś dziedziny
Polityka Prywatności