Studia podyplomowe

województwo
miasto
grupa kierunków
język
typ uczelni  
status uczelni  
Chorzów, Polska

Zarządzanie produkcją - certyfikat Franklin University

Język wykładowy: polski
Grupa kierunków: inżynieryjno-techniczne
Cel
Jak zbudować przewagę konkurencyjną za pomocą sprawnej i wydajnej produkcji? Odpowiedź na to pytanie jest celem naszych studiów w koncepcji "Lean Enterprise". Zarządzanie produkcją wymaga specjalistycznej wiedzy, którą podamy w pigułce, na podstawie doświadczeń praktycznych naszych wykładowców takich jak: Lean manufacturing, PDCA, 5S, Kanban, elementy Six Sigma, Controling, TQM czy mapowanie strumienia wartości. W jednym miejscu poznasz fundamenty dzisiejszych gigantów produkcyjnych.

Korzyści
Powstające fabryki wciąż potrzebują specjalistów do zarządzania i budowania przewagi konkurencyjnej. Sterowanie produkcją nieustannie wymaga doskonalenia, dlatego na rynku jest zapotrzebowanie na ludzi z fachową wiedzą. To kierunek dla osób, które chcą związać swoją karierę zawodową z dużymi międzynarodowymi przedsiębiorstwami. Dlatego poznasz japoński system zarządzania, bo my wzorujemy się na najbardziej wymagających systemach produkcyjnych i dystrybucyjnych. Zebraliśmy najważniejsze systemy, koncepcje i narzędzia jakie dziś funkcjonują w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Uczestnicy
To studia mocno ukierunkowane na produkcję. Zapraszamy osoby, które pracują lub chcą pracować w firmach produkcyjnych. Pokażemy jak eliminować marnotrawstwo, w jaki sposób usprawniać procesy, jak zarządzać jakością.

Praktyczny charakter studiów
Program kierunku Zarządzanie produkcją oparty jest na nowoczesnych podstawach teoretycznych wzbogaconych praktycznym podejściem. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatowej podczas których słuchacze pracują nad problemami występującymi w produkcji. Pracujemy w zespołach i doskonalimy umiejętności współczesnego zarządzania. Zajęcia są prowadzone przez praktyków, którzy stawiają na rozwój umiejętności prognozowania w produkcji jej planowania, w jaki sposób wdrożyć wizualizację usprawniającą organizację. Poznamy strategie produkcyjne i nauczymy się harmonogramu zapotrzebowania materiałowego.

Bezpłatne szkolenia, dodatkowe zaświadczenia
Wydział Zamiejscowy w Chorzowie oferuje słuchaczom możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji poprzez uczestnictwo w 4 bezpłatnych szkoleniach. Udział w każdym z nich zostanie potwierdzony zaświadczeniem.

Zarządzanie
Zarządzanie – ogólny zakres działań, procesów i decyzji, których zastosowanie w odniesieniu do zasobów, osób, kapitału lub organizacji ma zapewnić warunki do efektywnego ich funkcjonowania prowadzącego do osiągnięcia postawionych celów.
Polityka Prywatności