Studia podyplomowe

województwo
miasto
grupa kierunków
język
typ uczelni  
status uczelni  
Gdynia, Polska

Executive Marketing Masterclass - Marketing dla specjalistów i wyższej kadry menedżerskiej - SP PREMIUM

Język wykładowy: polski
Grupa kierunków: ekonomiczne i administracyjne
Celem studiów jest nabycie przez uczestników wiedzy, umiejętności oraz gotowości do pracy w międzynarodowym środowisku pracy jak również w organizacjach wielokulturowych. Absolwent po ukończeniu studiów będzie potrafił funkcjonować w dziale HR w międzynarodowej korporacji, rozproszonych zespołach oraz nabędzie umiejętności w zakresie języka angielskiego używanego w środowisku pracy.
Marketing
Marketing – proces społeczny, w którym jednostki i grupy otrzymują to, czego potrzebują poprzez tworzenie, oferowanie oraz swobodną wymianę z innymi towarów i usług, które posiadają wartość [Kotler, Keller, 2011]. Najkrótsza definicja marketingu brzmi „zaspokajać potrzeby, osiągając zysk”. Dobrze rozumiany marketing to nie zestaw trików i działań doraźnych, lecz przemyślana strategia i wynikająca z niej taktyka działania, dostosowane do docelowych odbiorców, oparte na wiedzy i badaniach, osadzone mocno w realiach rynkowych.
Marketing
Skręćmy w lewo, gdy konkurencja idzie w prawo.
Autor: Clyde Fessler
Marketing
Konsumenci są jak karaluchy, spryskujesz ich, spryskujesz – a oni natychmiast się uodparniają.
Autor: David Lubars
Marketing
Ostatecznym polem bitwy dla marketingu jest umysł i im lepiej zrozumiesz, jak działa umysł, tym lepiej zrozumiesz, na czym polega pozycjonowanie.
Autor: Jack Trout
Polityka Prywatności