Studia podyplomowe

województwo
miasto
grupa kierunków
język
typ uczelni  
status uczelni  
Dąbrowa Górnicza, Polska

Akademia Sport Masterclass dla trenerów sportów zespołowych

Język: polski
Grupa kierunków: sport, turystyka, usługi
Celem studiów jest przygotowanie trenerów pracujących z zespołami, nauczycieli wychowania fizycznego oraz wszystkich osób pracujących z zespołami do profesjonalnego wsparcia w zakresie przygotowania mentalnego oraz własnego rozwoju. Słuchacze poznają nowoczesne metody i techniki wspierające zespoły do osiągania mistrzostwa we współczesnym sporcie, narzędzia kształtowania i wpływania na relacje z zawodnikami, sztabem trenerskim, zarządem klubu oraz środowiskiem lokalnym. Dzięki udziałowi w zajęciach uczestnicy będą potrafili skutecznie i samodzielnie radzić sobie w kluczowych momentach ich pracy. Osoby z doświadczeniem docenią wymianę doświadczeń i skonfrontują swoją codzienną praktykę z najlepszymi wzorcami. Dla osób bez doświadczenia zajęcia będą źródłem wiedzy, umiejętności i dużej dawki energii, przygotowującej na przyszłe sportowe wyzwania. Wykładowcy rozwijać będą wśród słuchaczy kluczowe obszary kompetencji tj. elementy treningu mentalnego, praca z własnymi ograniczeniami, wykorzystania social mediów i własnego wizerunku do poprawy efektów własnej pracy, znajomość zagadnień prawnych w pracy z zawodnikami ze szczególnym uwzględnieniem zawodników młodych.
Sport
Sport – forma aktywności człowieka, mająca na celu doskonalenie sprawności fizycznych lub psychicznych w ramach współzawodnictwa, indywidualnie lub zbiorowo, według reguł umownych.
Sport
W sporcie podstawowym celem jest sukces. Bez spójności w wykonywaniu zadań trudno go osiągnąć, i dlatego trener musi być bardzo uczulony na potrzebę stosowania przeróżnych środków, które przyczyniają się do rozwoju spoistości zespołu, zarówno pod względem społecznym, jak i zadaniowym.
Autor: Albert V. Carron, Cohesion in Sport Teams
Sport
Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne.
Autor: Roland Topor
Sport
Jest jedno ludzkie ciało. Dopóki człowiekowi nie wyrośnie trzecia noga, albo ręka wszystkie sztuki walki opierać się będą na tych samych zasadach.
Autor: Bruce Lee
Polityka Prywatności