Studia podyplomowe

województwo
miasto
grupa kierunków
język
typ uczelni  
status uczelni  
Dąbrowa Górnicza, Polska

Polityka personalna w administracji publicznej

Język: polski
Grupa kierunków: społeczne
Celem studiów jest dostarczenie i usystematyzowanie wiedzy oraz umiejętności na temat zarządzania zasobami ludzkimi w administracji publicznej. Uzupełnieniem jest analiza zagadnień prawnych związanych z administracją pracowników. Zagadnienia przedstawione są w formie mini wykładów, ćwiczeń, pracy w grupach, parach i indywidualnie. Studia prowadzone przez znakomitych praktyków, osób znających problematykę zarządzania w administracji publicznej z własnego doświadczenia. To prowadzący i trenerzy z wieloletnim doświadczeniem na sali szkoleniowej.
Polityka
Polityka (z gr. poly: mnogość, różnorodność; polis - miasto-państwo) – pojęcie właściwe naukom społecznym, rozumiane na wiele sposobów.
Polityka
Najniemoralniejszą działalnością człowieka jest polityka, składa się bowiem z występków największych, najbezczelniejszych, bezkarnych i sławionych.
Autor: Aleksander Świętochowski
Polityka
Najwyższy stopień wolności politycznej graniczy bezpośrednio z despotyzmem.
Autor: Georg Christoph Lichtenberg
Polityka
Ten, kto chce być politykiem, musi być zafascynowany posiadaniem władzy. Ten, kto jej pragnie, szybko staje się chory. Zaczyna mieć obsesję na jej punkcie, pragnie jej coraz bardziej, więc i bardziej choruje. Ona go nie wyleczy, więc może tylko spadać po równi pochyłej lub biegać w koło za własnym ogonem.
Autor: Marjane Satrapi
Polityka Prywatności