Studia podyplomowe

województwo
miasto
grupa kierunków
język
typ uczelni  
status uczelni  
Gdańsk, Polska

Terapeuta SPA

Język wykładowy: polski
Grupa kierunków: sportowe, turystyczne, usługi
Cel
Celem studiów jest kształcenie osób wykonujących funkcję terapeuty SPA  w zakresie profesjonalnej obsługi klienta - od pierwszego kontaktu, poprzez wykonywaną usługę, po finalizację w formie działań marketingowych i sprzedaży.
 
Korzyści Studia mają na celu przygotowanie wykwalifikowanej kadry w obszarze atrakcyjnych usług wykonywanych w sposób profesjonalny, które determinują sukces w branży SPA.
Studia ukierunkowane są na współczesne metody terapii stosowanych w ośrodkach SPA, zgodne z trendami obowiązującymi na obecnym rynku. Wykłady i zajęcia praktyczne prowadzone są przez profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami popartymi wieloletnim doświadczeniem.
Podczas studiów poruszone są zagadnienia związane z m.in. coraz bardziej popularnymi masażami orientalnymi, zabiegami na twarz i ciało z użyciem kosmetyków królujących na rynku oraz zabiegami z zakresu medycyny fizykalnej wykorzystywanej w ośrodkach SPA i wellness.
Umiejętności sprzedażowe często przekładają się na wysokość zarobków pracowników w branży SPA i wellness, dzięki atrakcyjnej formie nauczania słuchacze poznają pojęcia (np. up-sellingu i cross-sellingu) nie tylko w teorii, ale przede wszystkim uczą się wykorzystywać je w praktyce.
SPA
SPA – działalność uzdrowiskowa lub kurort
Polityka Prywatności