województwo
miasto
grupa kierunków
język
typ uczelni  
status uczelni  
Warszawa, Polska

Psychologia biznesu dla menedżerów

Język wykładowy: polski
Grupa kierunków: społeczne
KORZYŚCI DLA SŁUCHACZY

Na studiach "Psychologia Biznesu dla Menedżerów" zdobędziesz wiedzę opartą na empirycznych badaniach naukowych, nabędziesz umiejętności, dzięki którym będziesz sprawniej kierować ludźmi, skuteczniej zdobywać klientów, poprawisz relacje i komunikację w swoim zespole oraz z kontrahentami. Zbudujesz własny autorytet menedżerski.

Studia dedykowane są praktykom biznesu, przede wszystkim menedżerom, ale także osobom przygotowującym się do objęcia funkcji menedżerskich w przyszłości. Absolwenci studiów zostają wyposażeni w całą gamę unikatowych narzędzi, przydatnych na różnych szczeblach zarządzania.

"Te studia są dla osób, które rozumieją, że na czekanie, aż wygrają w lotto może zabraknąćim życia". dr Tomasz Modzelewski, Prezes Zelmer Trading

Studia "Psychologia Biznesu dla Menedżerów" dają wyjątkowe możliwości rozwoju kariery i nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. W roku 2013 było już około 1000 absolwentów, którzy zrzeszają się w Klubie Absolwenta. To kontakty na całe życie.

Przekazujemy wiedzę naukową opartą na badaniach empirycznych. Wśród wykładowców - wybitni specjaliści: teoretycy i praktycy - autorzy podręcznika: Psychologia ekonomiczna wydanego przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne. Na przykład profesor Tadeusz Tyszka - autor książki "Psychologiczne pułapki podejmowania decyzji".

CEL STUDIÓW

Na studia zapraszamy osoby, które zajmują się zarządzaniem, marketingiem, finansami, sprzedażą, inwestowaniem, coachingiem, jak również reklamą, PR i HR.

Studia "Psychologia Biznesu dla Menedżerów"dają wyjątkowe możliwości rozwoju kariery i nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.
Psychologia
Psychologia (od stgr. ψυχή Psyche = dusza, i λόγος logos = słowo, myśl, rozumowanie) – nauka badająca mechanizmy i prawa rządzące psychiką oraz zachowaniami człowieka. Psychologia bada również wpływ zjawisk psychicznych na interakcje międzyludzkie oraz interakcję z otoczeniem. Psychologia jako nauka dotyczy ludzi, ale mówi się również o psychologii zwierząt (czyli zoopsychologii), chociaż zachowaniem się zwierząt zajmuje się także dziedzina biologii – etologia.
Psychologia biznesu
Psychologia biznesu – dziedzina nauki zajmująca się aplikacją teorii psychologii w warunkach biznesowych, stosowana w celu zwiększenia efektywności pracowników i konkurencyjności organizacji. Psychologia biznesu jest dyscypliną stosowaną w szeroko rozumianym otoczeniu organizacji, obejmującą pracowników, kadrę zarządzającą, akcjonariuszy firmy, producentów i klientów. Bada zachowania, emocje i postawy ludzi związanych z organizacją. Przyczynia się do sprawnego funkcjonowania organizacji przez wpływanie na wydajność i satysfakcję pracowników, badanie warunków i atmosfery pracy, zwiększanie efektywności kadry zarządzającej oraz wykorzystanie potencjału marki poprzez reklamę.
Psychologia
Przedmiotem psychologii jest przekazanie nam zupełnie innego wyobrażenia o rzeczach, które doskonale znamy.
Autor: Paul Valéry, Tel quel
Psychologia
Jak wiadomo, psychologia to nauka polegająca na badaniu studentów psychologii.
Autor: Wojciech Orliński, Testosteron, blog Wojciecha Orlińskiego, 18 kwietnia 2017.
Psychologia
Kultura, która nie posługuje się terminem osoba, nie ma nic do powiedzenia na temat miłości. Podobnie zresztą i psychologia, jeżeli nie posługuje się terminem osoba, będzie sprowadzała miłość do potrzeb biologicznych, będzie milczała w kwestii akceptacji patologii seksualnej, mając na uwadze poprawność polityczną.
Autor: Antoni Jozafat Nowak, Psychologia XX-XY, Rzeszów 2011, s. 87.
Polityka Prywatności