województwo
miasto
grupa kierunków
język
typ uczelni  
status uczelni  
Chorzów, Polska

Grafika. Komunikacja. Gry

Język wykładowy: polski
Grupa kierunków: artystyczne
Studia mają na celu zapoznanie słuchaczy z tajnikami projektowania graficznego, projektowania identyfikacji i komunikacji wizualnej oraz tworzenia grafiki na potrzeby narzędzi interaktywnych i gier. Ponadto wykształcenie umiejętności niezbędnych do efektywnego prowadzenia samodzielnych projektów i przedsięwzięć związanych z projektowaniem i wdrażaniem linii kreatywnych i identyfikacji wizualnych produktów, marek, ewentów, firm lub instytucji, pozwolą na zdobycie profesjonalnych kwalifikacji projektowych związanych z zagadnieniami projektowania i wdrażania systemów komunikacji i identyfikacji wizualnej oraz projektowania interfejsów i grafiki na potrzeby narzędzi interaktywnych i gier Po ich ukończeniu słuchacze będą przygotowani do uruchomienia własnej działalności gospodarczej lub współtworzenia zespołów projektowych pracujących przy projektach graficznych, projektach identyfikacji i komunikacji wizualnej oraz tworzeniu grafiki na potrzeby narzędzi interaktywnych i gier .
Grafika
Grafika – jeden z podstawowych obok malarstwa i rzeźby działów sztuk plastycznych. Obejmuje techniki pozwalające na powielanie rysunku na papierze lub tkaninie z uprzednio przygotowanej formy.
Gry
Gry (ang. Games) – amerykański dreszczowiec psychologiczny z 1967 roku, w reżyserii Curtisa Harringtona
Komunikacja
komunikacja interpersonalna – wymiana informacji między jej uczestnikami. Nośnikami danych mogą być słowa (komunikacja werbalna), gesty (komunikacja niewerbalna), teksty, obrazy, dźwięki czy też sygnały elektryczne albo fale radiowe. Zagadnienie te grupuje Kategoria:Komunikacja.
Polityka Prywatności